Mini Maker Kids'e Hoşgeldiniz!

Mini Maker Kids 2014 yılında kurulmuş olup, öğrencileri geleceğin mesleklerine hazırlamayı amaç edinmiştir. Robotik Kodlama, Maker, Stem , 3 Boyutlu Tasarım , 3 Boyutlu Baskı ve Yapay Zeka entegreli eğitimler vermektedir.

Mini Maker Kids, Kodlama, Robotik, 3 Boyutlu Tasarım,  Minecraft Education ve STEAM ile entegreli atölyeler düzenler. Çocuklara güven, sosyal beceriler, 21.yy becerileri,  teknolojiyle olumlu bir ilişki geliştirmeleri ve geleceklerini mucitler, girişimciler ve yenilikçiler olarak görmeleri için ilham veriyoruz. Gelin, bizimle dünyayı değiştirin! Çocukların tüketici olmaktan içerik oluşturuculara geçmesine yardımcı olmak için ilgi alanına dayalı harika STEM programları sunuyoruz. Mini Maker Kids Türkiye’de Robotik yarışmasında STEM ödülü alarak 1. olan tek robotik – bilim atölyesidir.

Mini Maker Kids , Bahçeşehir’de En İyi ve ilk Robotik – Maker Atölyesidir.  Programlarımıza binlerce çocuk katıldı.

Misyon odaklı bir şirketiz ve misyonumuz insanların potansiyellerine ulaşmalarına ve dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmalarına yardımcı olmaktır. Çocukların hayatlarını önemli ölçüde iyileştiren, kendi güçlerini görmelerini ve bir fark yaratabileceklerini fark etmelerini sağlayan programlara liderlik ediyoruz.

Ekibimiz büyüyor ve misyonumuza inanan rock yıldızları arıyoruz. Bize katılın..

Kimler Katılabilir?

Maker Jr. (4-7 Yaş)

Maker Çocuk (8-11 Yaş)

Maker Pro (12-15 Yaş)


Atölyelerimiz

  • Okul Sonrası Atölyeler

  • Haftasonu Atölyeler

  • Robotik Yarışma Takımı ilkokul

  • Robotik Yarışma Takımı Ortaokul

  • Robotik Yarışma Takımı Lise