Roblox Oyun Tasarım Atölyesi

Roblox Oyun Tasarım Atölyesi
26 July, 2021

Roblox ile ilgili en güzel şey, bir bütün olarak yaratıcılığı teşvik etmesidir ve yaratımlarınızı diğer oyuncularla herkese açık olarak paylaşmanıza izin vermesidir . Bu konuda Minecraft'a benzer, ancak Roblox'un cazibesi, günlerce kaybolduğunuz, rastgele oluşturulmuş bir dünyadan ziyade eğlenceli oyunlarla dolu geniş bir arcade'den daha fazlası. Burada Roblox'ta seçiminiz, gün için ne yapmak istediğiniz ve ne kadarını kendinizi ortaya çıkarmak istediğinizde önemlidir. Yapmanız gereken tonlarca harika aktivite var ve yaratılışa kendiniz de katılabilirsiniz. Roblox Studio ücretsizdir ve herkes tarafından kullanılabilir. Bununla birlikte, sadece blokları bir araya getirmenize izin veren basit bir araç olmadığını anlamanız gerekir. Roblox Studio tam bir oyun programcısı aracıdır.

Mini Maker Kids Roblox Oyun Tasarım Atölyesi'nde öğrenciler kendi oyunlarını tasarlayıp, kodlayarak tüm dünya ile paylaşıma açabilmektedir.

Eğitime gelirken bilgisayar gereklidir. 

Atölyemiz 5-6 Ağustos'da günde 2 saat olarak planlanmıştır.

Eğitimlerimiz birebir atölyemizde olacaktır.

Pandemi nedeni ile sadece 2 kişilik gruuplar halinde derslerimiz yapılmakta olup, sınırlı kontenjan için geç kalmadan rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.


Add Comment